W piątek 19 grudnia – ostatnim dniu przed zimowa przerwą świąteczną, tradycyjnie już miało miejsce przedstawienie jasełkowe. Bożononarodzeniowe przedstawienie jak zwykle przygotowywał wraz z uczniami ks.Michał Kowalski, w tym roku w wykonaniu ucznniów klasy II gimnazjum. Starannie zrobiona dekoracja, wspaniałe stroje aktorów, niewątpliwy talent aktorski niektóych uczniów oraz niezwykle ciekawy scenariusz spowodowały, że tegoroczne jasełka wzbudziły zachwyt nie tylko wśród dorosłych i naszych uczniów, ale również wśród zaproszonych najmłodszych widzów- przedszkolaków. Całości dopełnił perfekcyjnie nagrany przez aktorów podkład z głosami zwierząt. Rozstrzygnięte zostały również bożonarodzeniowe konkursy na własnoręcznie wykonaną choinkę (p.Dzierwa) i opowiadanie o światecznej tematyce (p.Tatarska i p.Kucab), zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.W tej miłej świątecznej atmosferze odbyły się klasowe wigilie pełne słodkości, ciepłych życzeń, wzajemnej życzliwości i śpiewu kolęd. Możemy sobie tylko życzyć aby ta życzliwość i uśmiech zostały z nami w nowym, nadchodzącym roku.

KB

IMG_3834IMG_3837IMG_3839IMG_3842IMG_3844IMG_3846IMG_3848IMG_3850IMG_3853IMG_3854IMG_3857IMG_3858IMG_3866IMG_3868IMG_3870