Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii

W dniu 23 maja odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej i klas 7-8 szkoły podstawowej oraz III gimnazjum. Zorganizowany on został przez nauczycieli polonistów. Oprócz naszej szkoły udział wzięły SP z Korzkwi, Owczar i Bibic.

Przyznano nagrody uczniom najlepszym w polskiej ortografii w dwóch kategoriach wiekowych:

kl. 4-6

I miejsce: Paweł Kruszec, SP Wola Zachariaszowska

II miejsce: Amelia Bielecka, SP Bibice

III miejsce: Bartosz Zapała, SP Bibice

IV miejsce: Marika Zuchara, SP Bibice, Igor Ślusarczyk, SP Wola Zachariaszowska

kl. 7-8 i III g

I miejsce: Tymoteusz Mynarski, SP Bibice

II miejsce: Aleksandra Cichoń, SP Bibice

III miejsce: Agata Wojtaszek, SP Bibice, Gabriela Gazda, SP Wola Zachariaszowska, Adrian Sarna, SP Bibice

Tytuł Gminnego Mistrza Ortografii zdobyli Paweł Kruszec uczeń klasy 4 SP Wola Zachariaszowska oraz Tymoteusz Mynarski uczeń klasy 7 SP Bibice. Gratulujemy!! Zapraszamy za rok. Nauczycielom opiekunom dziękujemy za pracę w komisji konkursowej.

Zofia Kucab