Dzień Wody

W dniu 22.03.2018, obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. W związku z tym w naszej szkole odbyły się warsztaty, które zostały poprowadzone przez naszych uczniów należących do Koła Wolontariatu. Wcześniej oni sami byli szkoleni przez edukatorów Polskiej Akcji Humanitarnej. W warsztatach udział wzięli uczniowie klas 0-VI.

Najmłodsi rozmawiali o wodzie, oglądali filmiki, robili kolorowanki. Starsi mogli dowiedzieć się co to ślad wodny, jak wygląda dostęp do wody w krajach Afryki, takich jak Somalia czy Sudan Południowy. Mogli również sprawdzić swoją wiedzę w czasie quizu wodnego. Bardzo dziękujemy naszym wolontariuszom za zaangażowanie, przygotowanie zajęć i chętne dzielenie się swoją wiedzą. Trzymajcie tak dalej!

woda1woda2woda3woda4woda5woda6woda7woda8woda9