Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego

Wola Zachariaszowska ul. Świętego Floriana 1

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Noc w Szkole

Samorząd szkolny zorganizował po raz pierwszy noc w szkole dla podstawówki, która odbyła się 26 na 27 stycznia 2018r. O 19-stej przybyli uczniowie i rozpoczeliśmy zabawy albo nawet można to nazwać konkurencjami, ponieważ było dużo zabaw w formie rywalizacji. Uczniowie klas IV-VI, spotkali się miedzy innymi z legendarną opowieścią, kalamburami, wieloma zabawami tanecznymi, ale również był quiz na temat zwierząt i piłki nożnej. Niektóre pytania sprawiły trudność a inne wręcz przeciwnie :)

n01n02n03n04n05

Około godziny 20:30 została zamówiona pizza i włączony film pt. ''Jurassic world''. Potem zatańczyliśmy belgijkę i ponownie się położyliśmy, niestety bardzo szybko wybiła północ i uczniowie musieli iść spać, " na wyciszenie" została włączona bajka pt.'' Kubuś Puchatek'', niektórym uczniom pomysł z bajką się nie spodobał (chcieli dalej tańczyć ), ale oglądało się miło i trzeba przyznać, że z zaciekawieniem.

Około godziny 5.00 uczniowie zostali obudzeni, bo trzeba było uporządkować sale gimnastyczną, miny były przeróżne, niektóre szczęśliwe, inne smutne, ale większość zmęczonych. O siódmej  noc w szkole się zakończyła i na małe pociechy czekali rodzice z dużą ilością pytań: "Jak było ?". Niestety organizatorzy nie byli świadkami odpowiedzi, ale jeśli nasi młodsi koledzy i koleżanki sami zaproponowali noc w szkole, mamy nadzieję, że odpowiedzi były same pozytywne.

Dziękujemy uczniom, którzy aktywnie brali udział w zabawach i byli grzeczni J ale szczególnie dziękujemy: opiekunom: Pani Natalii Pielewskiej i Pani Iwonie Adamek, bez tych cudownych Pań noc by się nie odbyła.


DZIĘKUJEMY !


Wiktoria Adamek kl.II G