Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego

Wola Zachariaszowska ul. Świętego Floriana 1

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Warsztaty Polskiej Akcji Humanitarnej

Email

Dnia 17.11.2017 w progach naszej szkoły ponownie zagościli edukatorzy Polskiej Akcji Humanitarnej. Tym razem prowadzili warsztaty w trzech klasach: V, VI i VII. Tematem zajęć były podobieństwa i różnice między Polakami, a mieszkańcami Ugandy, Kenii i Tanzanii. W trakcie zajęć uczniowie mieli okazję dostrzec, jak wielkim i różnorodnym kontynentem jest Afryka – poprzez układanie mapy. Mogli również zobaczyć, jak żyją mieszkańcy wspomnianych wcześniej krajów, oraz przekonać się, że poznanie różnorodnych życiowych doświadczeń innych ludzi  ubogaca także nasze życie.

pah1pah2pah3pah4pah5

Aleksandra Ćwiklińska