DZIEŃ OTWARTY

ORAZ

DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W WOLI ZACHARIASZOWSKIEJ

CZWARTEK - 6 KWIETNIA 2017 r.

Proponujemy zajęcia w:

• Oddziale przedszkolnym – Zabawy integracyjne dla najmłodszych. Gry planszowe.

• Kl. I – Prezentacja multimedialna dotycząca zdrowego odżywiania oraz rozmowa na temat higieny podczas przygotowania posiłku. Wykonanie wiosennych, zdrowych kanapek.

• Kl. IIa – Przybliżenie postaci i twórczości Stanisława Wyspiańskiego. Wykonanie wiosennych witraży.

• Kl. IIb – W zdrowym ciele zdrowy duch- zabawy ruchowe z wykorzystaniem chusty KLANZA. Tor przeszkód - ćwiczenia zwinnościowe . Gry i wyścigi drużynowe na wesoło.

• Kl. III – Wielkanoc tuż, tuż - zabawy matematyczne o tematyce świątecznej. Wykonanie wielkanocnego zajączka.

• Dojrzałość i gotowość szkolna dziecka – porady pedagoga i psychologa szkolnego