Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego

Wola Zachariaszowska ul. Świętego Floriana 1

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

„PIOSENKI Z FILMÓW I BAJEK”

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół w Woli Zachariaszowskiej zaprasza naXVII FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ I NIEMIECKEJ

PIOSENKI Z FILMÓW I BAJEK”

Tegoroczny  XVII  już gminny konkurs piosenki angielskiej i niemieckiej odbędzie się w ostatni czwartek maja 2017 roku w Zespole Szkół w Woli Zachariaszowskiej. Do udziału w tym cieszącym się od lat wielką popularnością konkursie zapraszamy uczniów wszystkich szkół gminy Zielonki, kochających muzykę i języki obce.

W tym roku chcielibyśmy zaprosić do wykonywania przebojów z filmów i bajek, takich, które poruszają serca i wprawiają w cudowny nastrój. „Piosenki z filmów i bajek” – to hasło przewodnie tegorocznego Festiwalu Piosenki Angielskiej.

Na zgłoszenia uczestników czekamy do 1 maja.

Pierwsza część festiwalu to konkurs piosenki w języku angielskim dla dzieci z klas I – III szkoły podstawowej. Po nich wystąpią uczniowie z klas IV – VI. Kolejny, trzeci etap to wykonawcy z klas gimnazjum. Prosimy uczestników o przygotowanie maksymalnie dwóch prezentacji zespołowych i dwojga solistów z każdej szkoły w każdej kategorii wiekowej.

W kategorii piosenki niemieckiej przewidujemy prezentacje gimnazjalistów: można zgłosić dwoje solistów i dwa zespoły z każdej szkoły. W tej kategorii nie obowiązuje tematyka filmowa i bajkowa; uczestnicy mogą wybrać dowolny utwór.

Prezentacje solowe i zespołowe będą oceniane jako dwie różne kategorie.

Wszystkich uczestników prosimy o przekazanie organizatorom zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz wykorzystanie wizerunku (fotografii) dziecka w materiałach internetowych i prasowych zawierających relacje z konkursu.

Szczegółowy harmonogram konkursu zostanie przesłany po 10 maja.

Życzymy wszystkim chętnym udanych przygotowań!

Organizatorzy: Marta Głuszek, Agnieszka Konieczna, Anna Korzeniowska, Renata Madej

Informacje dotyczące Festiwalu Piosenki Angielskiej można uzyskać po numerem telefonu 604 107 600 (M. Głuszek), lub (012) 419 41 04 (sekretariat Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej). Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (szkoła, imię i nazwisko wykonawcy, kategoria, tytuł utworu). /MG/