Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego

Wola Zachariaszowska ul. Świętego Floriana 1

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Festyn Bajkowy

Email Drukuj PDF

3 czerwca przy szkole w Woli Zachariaszowskiej podczas Festynu Bajkowego można było wcielić się w jedną z bajkowych postaci. Festyn zorganizowały Panie Sylwia Caba i Marta Żylska z Rady Rodziców wraz z innymi rodzicami, dyrekcją, gronem pedagogicznym i przy współpracy lokalnej społeczności. W pikniku licznie wzięli udział rodzice, uczniowie i nauczyciele ze szkoły. Dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów udało się zebrać ponad 10 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone m.in. na nowy sztandar szkoły.

Gwarancją dobrej zabawy był konferansjer Djgrupy Dominik Wnuk, który umiejętnie ?dyrygował? całością. Imprezę rozpoczęły występy orkiestry dętej OSP Wola Następnie uczniowie klas czwartej i szóstej oraz grupa muzyczna ZS Wola Zachariaszowska swoimi występami wprowadzili zebranych w atmosferę bajkową.

Prawdziwym hitem okazał się występ nauczycieli miejscowej szkoły w uwspółcześnionej wersji ?Kopciuszka?. Występy grona pedagogicznego w kreacjach Kopciuszka, Brzydkiego Kaczątka czy księżniczki Fiony były wyjątkową atrakcją, zwłaszcza dla uczniów szkoły. W czasie festynu można było też m.in. pomalować sobie twarz, wykonać biżuterię pod okiem nauczycieli oraz ?poznać swoją przyszłość?.

Spragnieni sportowej rywalizacji mogli powalczyć w przeciąganiu liny, biegu na szczudłach czy cieszącym się ogromnym zainteresowaniem wyścigu na gumowej piłce.

Po zakończeniu części artystycznej rozpoczęła się zabawa taneczna, która zakończyła się dopiero po północy.