Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego

Wola Zachariaszowska ul. Świętego Floriana 1

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień Dziecka

Email Drukuj PDF

W środę, 1 czerwca obchodzono w naszej szkole Dzień Dziecka. Uczestniczyły w nim wszystkie klasy gimnazjum, które przygotowały szkolny kabareton. Zadaniem każdej z nich było przedstawienie dwóch skeczy. Najbardziej widowiskowy okazał się występ klasy IIIa, która przygotowała taniec ?Jezioro Łabędzie?. Jak co roku rozegrano także mecze siatkówki. Największe emocje tego dnia, wzbudził jednak mecz uczniowie kontra nauczyciele. Po niezwykle wyrównanej walce, z minimalną przewagą wygrali gimnazjaliści. Aby osłodzić szarą szkolną rzeczywistość Samorząd Uczniowski podarował wszystkim cukierki. Galeria zdjęć (naciśnij)

 

SU gimnazjum