Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego

Wola Zachariaszowska ul. Świętego Floriana 1

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pasowanie na Czytelnika szkolnej biblioteki

Email

W dniu 12 X z okazji Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych odbyło się w bibliotece pasowanie uczniów klasy I szkoły podstawowej na Czytelników. Dzieci zapoznały się z podstawowymi informacjami na temat funkcjonowania szkolnej biblioteki (godziny pracy, regulamin), a także wysłuchały co mają do powiedzenia same książki, w które wcieliły się uczennice klasy 6 sp: Jagoda i Emilia.
Następnie uczniowie wpisali się na kartę księgi pamiątkowej, otrzymali okolicznościowe zakładki do książek i oczywiście wypożyczyli coś do czytania.

pasowanie_01pasowanie_02pasowanie_03

Dziękuję wychowawcy klasy I sp – pani Barbarze Bryle oraz uczennicom starszych klas: Wiktorii Nurek, Jagodzie Wiecha i Emilii Synowiec za pomoc w zorganizowaniu spotkania. Więcej zdjęć z wydarzenia na jest dostępnych na szkolnej stronie Facebooka.

Zofia Kucab