Apel do rodziców

Rodzice dzieci uczęszczających do Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej

W związku z przygotowaniami do Pikniku Rodzinnego, który ma odbyć się 16.06.2013r. Rada Rodziców ma apel a zarazem ogromną prośbę;

Jeśli posiadacie Państwo jakieś zabawki, różne gadżety reklamowe, pamiątki, cokolwiek co mogłoby zasilić organizowaną podczas pikniku loterię fantową, która cieszy się zawsze wielkim powodzeniem, będziemy bardzo wdzięczni. I tutaj bardzo prosimy o rzeczy nowe. Chcemy również zorganizować podczas pikniku "sklepik z drugiej ręki", więc jeśli posiadacie Państwo rzeczy, które są gdzieś na strychu, w piwnicy, po prostu zapomniane a być może  upragnione dla innych, też bardzo prosimy o przynoszenie do szkoły do wychowawców klas.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby zostać sponsorem, mecenasem pikniku, szkoła podczas imprezy umieści Jego banery reklamowe. Sponsorzy zostaną umieszczeni na stronie internetowej szkoły.

Rada Rodziców bardzo chciała podziękować tym, którzy do tej pory wpłacili na komitet rodzicielski. Te wpłaty pozwoliły nam sfinalizować imprezy, dzięki którym pozyskaliśmy środki na dalsze wyposażenie naszej szkoły, aby nasze dzieci mogły lepiej się rozwijać.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji zamierzonych przez nas celów oraz za okazane serce przy wspieraniu nas w organizowaniu przedsięwzięć gorąco dziękujemy.

Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Dyrekcja ZS